Polsat Box Infolinia - Cyfrowy Polsat

Polsat Box Infolinia (dawniej Cyfrowy Polsat)

Kontakt telefoniczny z infolinią Polsat Box (infolinią Cyfrowego Polsatu) możliwy jest pod numerem telefonu ☎ 801 08 08 08 (jest to numer tel. dla dzwoniących z telefonu stacjonarnego). Jeśli chcesz dodzwonić się na infolinię Polsat Box, infolinię Cyfrowego Polsatu z telefonu komórkowego wybierz numer 699 00 2222 lub 222 127 222.

Kontakt z Polsat Box, Cyfrowym Polsatem poza telefonem na infolinię to również adres e-mail (👉 kontakt mailowy @, warto pisząc maila poda identyfikator klienta jeśli takowy posiadasz). Na oficjalnej stronie internetowej Cyfrowego Polsatu (polsat box) jest również uruchomiony chat gdzie możesz pisać z konsultantem. Dla zainteresowanych ofertą czy to telewizji, czy internetu, telefonu, VOD udostępniony został również na stronie www odpowiedni formularz do pozostawienia numeru telefonu do kontaktu zwrotnego (dzięki niemu np. możesz zapytać o nową ofertę lub zadeklarować chęć przedłużenia obecnej umowy).

Polsat BOX, Cyfrowy Polsat posiada również tzw. Centralny Punkt Obsługi Klienta - adres: Cyfrowy Polsat SA, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa. Jest on czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:30.

Kolejnym sposobem kontaktu z Polsat Box, Cyfrowym Polsatem jest tzw. ICOK, czyli Internetowe Centrum Obsługi Klienta. Abonent po zalogowaniu się do tego systemu online ma wgląd w np. w swoją umowe, promocji, usług. Dzięki niemu może też przesyłać wiadomości do Cyfrowego Polsatu.

Kontakt (adres)

Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a
03-878 Warszawa
Polska

Źródło informacji
Aktualizacja danych